Regitros egzaminų klausimai

grįžti atgal

1. Parodykite arba pasakykite, kaip užrakinamas ir atrakinamas vairo užraktas.

Atsakymas: Jeigu variklis veikia, išjungti variklį ir ištraukti raktelį. Sukti vairą į vieną arba į kitą pusę, tada vairas užsirakina. Norint atrakinti vairą, raktelį įdėti atgal į spynelę ir bandyti užvesti variklį. Jeigu nepavyksta pasukti raktelio, tada vairą judinti su viena ranka, o su kita sukti raktelį, tuomet vairas atsirakina ir galima užvesti variklį.

2. Pasakykite, kaip tikrinsite, ar alyvos lygis variklyje yra pakankamas.

Atsakymas: Prieš užvedant, esant šaltam automobilio varikliui, automobiliui stovint lygioje vietoje, ištraukiate variklio alyvos matuoklę, ją nuvalote, vėl įstatote, po to vėl ištraukiate ir variklio alyvos matuoklėje matote, kad variklio alyvos nebūtų daugiau MAX. žymos ir mažiau MIN. žymos.

3. Parodykite arba pasakykite, kaip tikrinsite, ar veikia vairo stiprinuvas.

 Atsakymas: Užvedus variklį automobilio vairas turi sukiotis lengvai. Automobilio varikliui esant užgesintam arba sugedus vairo stiprintuvui vairas sukiojasi labai sunkiai.

4. Parodykite, kaip įjungiamas galinio lsango šildymas.

 Atsakymas: Galinio lango šildymas įjungiamas paspaudus jungiklį, kuris randasi automobilio prietaisų jungiklių skalėje prie šildymo - vėdinimo sistemos valdymo.

5. Pasakykite, kaip tikrinsite, ar aušinimo skysčio lygis yra pakankamas.

Atsakymas: Aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelyje (talpoje) rasite matuoklę, kurioje bus žymos MIN. ir MAX. Arba ant aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio bus žymos MIN. ir MAX. Aušinimo skysčio neturėtų būti daugiau nei MAX. ir mažiau nei MIN.

6. Pasakykite, kaip tikrinsite, ar veikia stovėjimo stabdys.

Atsakymas: Po 3-4 trakštelėjimų įjungiate stovėjimo (rankinį) stabdį. Įjungę pirmąją pavarą bandote lėtai pajudėti iš vietos. Jei jaučiate pasipriešinimą ir stabdymą, tuomet stovėjimo stabdys veikia.

1 2 3 4


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testus internetu