Privatumo politika

grįžti atgal

Privatumo ir slapukų politika

Remiantis privalomu LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, ši Privatumo ir slapukų politika įsigalioja, kai naršote P. Kriščiūno vairavimo mokyklos svetainėje www.vairuokime.lt

Svetainės tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą bei naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Slapukai - nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje, kurie padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Apsilankę mūsų interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti ar sutinkate, kad būtų naudojami Slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.
Jeigu nesutinkate su mūsų Privatumo ir slapukų politika, galite nepaspaudę klavišo "Sutinku" toliau naudotis mūsų svetaine be apribojimų.

Patvirtiname, kad P. Kriščiūno vairavimo mokykloje duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Įmonėje taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

P. Kriščiūno vairavimo mokykla iš šios svetainės neperduoda jokios informacijos ir nesuteikia prieigos prie Jūsų informacijos tretiesiems asmenims.

P. Kriščiūno vairavimo mokykla pasilieka teisę reikalui esant savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo ir slapukų politiką.


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testus internetu