KET testai internetu

grįžti atgal

Kas yra KET testai internetu 2016 programa?

KET bilietai ir testai internetuProgramos atnaujinimo data:  2017-10

Siūlome Jums naujausią KET bilietai ir testai sprendimo programą internetu. Bilietus galima spręsti kompiuterių, planšečių, telefonų bei Macintoch (Mac) kompiuterių pagalba.
KET testai sprendimų programa yra sukurta VĮ "Regitra" valstybinių egzaminų programos pagrindu.
Čia galite išbandyti nemokamą KET testai internetu DEMO versiją

Svarbi informacija užsisakantiems KET kodus į Gmail paštą

KET bilietai ir testai internetuDėmesio: Svarbi informacija vartotojams užsisakantiems KET kodus į Gmail paštą

Retkarčiais pasitaiko, kad vartotojai užsisakantys KET testų kodus į Gmail elektroninį paštą kreipiasi į mus, kad neva negavo siųsto kodo. Tai nutinka dėl to, kad kartais siųstą kodą Gmail paštas įkelia į SPAM katalogą. Dėl šios priežasties visus vartotojus prašome pasitikrinti savo Gmail pašto dėžutės SPAM katalogą, kuriame ir rasite savo užsakytą KET testų kodą.

Jei ir ten neradote siųsto KET kodo prašome susisiekti su mumis tel. (8 - 612) 512 00 arba (8 - 41) 52 40 40 arba el. paštu ket@vairuokime.lt ir mes persiųsime Jūsų užsakytą kodą.

KET testai kodo pirkimas trumpąja žinute (SMS)

KET testai prisijungimo kodus galite įsigyti siųsdami trumpąją SMS žinutę žemiau nurodytais numeriais. Į jūsų mobilųjį telefoną bus atsiųstas kodas, su kuriuo galėsite prisijungti prie KET testai internetinės programos.
Prisijungti prie KET testai programos.

KET testai internetu

Trukmė Kaina Žinutės tekstas Numeris
1 Val. 1.45 Eur KKET1 1398
2.5 Val. 2.90 Eur KKET2 1398

Dėmesio: Žinutės tekste rašomas kodas privalo būti rašomas be tarpų!

Jei negavote siųsto KET kodo prašome susisiekti su mumis tel. (8 - 612) 512 00 arba el. paštu ket@vairuokime.lt ir mes persiųsime Jūsų užsakytą kodą.

KET testai kodo pirkimas elektroninės bankininkystės būdu

KET testai prisijungimo kodus taip pat galite įsigyti elektroninės bankininkystės būdu.
1 žingsnis - Pasirinkite KET testai sprendimo laiką.
2 žingsnis - įveskite el.pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti KET testai kodą. Po to pasirinkite elektroninės bankininkystės sistemą, per kurią apmokėsite už KET testai kodą.
Dėmesio: Apmokėjus, KET testų kodas bus išsiųstas Jums elektroniniu paštu, kurį nurodėte prieš perkant kodą.

1 žingsnis. Pasirinkite KET testų kodo laiką.

Trukmė Kaina Pasirinkti
3 Val. 1.74 Eur
10 Val. 4.92 Eur
20 Val. 9.27 Eur
30 Val. 13.03 Eur

2 žingsnis. Pasirinkite el. bankininkystės apmokėjimo būdą.

*
*
*

Kaip prisijungti prie KET testai programos

KET bilietai internetu programaJei įsigijote KET testai sprendimo kodą galite prisijungti prie internetinės KET testai sprendimo programos:


Dėmesio: Kilus klausimams arba jei negavote KET testų kodo, skambinkite mums telefonais (8 - 612) 512 00 arba  (8 - 41) 52 40 40 arba el.paštu ket@vairuokime.lt

Svarbu: Atlikę testą ir pasitikrinę klaidas, spauskite mygtuką "Atsijungti", priešingu atveju programa skaičiuos praleidžiamą programoje laiką. Atsijungus, likusį neišnaudotą laiką galėsite išnaudoti vėliau.

KET testai kodų galiojimo laikas

Žemiau pateikiame informaciją apie KET testai kodo galiojimo laiką nuo pirmo prisijungimo. Atminkite, kad pasibaigus galiojimo laikui, jūsų kodas nebegalios, tad pasistenkite naudotis internetine programa anksčiau, nei galiojimo laikas pasibaigs. Linkime sėkmės sprendžiant KET testus.

KET testai sprendimo laikas KET testai kodo galiojimo laikas
Išsipirkus 1 val. kodas galioja 1 mėnesį
Išsipirkus 2,5 val. kodas galioja 1 mėnesį
Išsipirkus 3 val. kodas galioja 1,5 mėnesio
Išsipirkus 5 val. kodas galioja 3 mėnesius
Išsipirkus 10 val. kodas galioja 3 mėnesius
Išsipirkus 20 val. kodas galioja 4 mėnesius
Išsipirkus 30 val. galima dirbti 4 mėnesius

Apie naujausią KET testų sprendimo programą

KET bilietai ir testai internetuPrisijungę prie nuotolinio mokymosi programos, Jūs galite spręsti norimos kategorijos KET testus lietuvių ir rusų kalbomis. Išsprendus testą, Jūs galite peržiūrėti testo atsakymus ir pamatyti, kokie buvo teisingi atsakymai ir kokius pažymėjote Jūs. Padarytas klaidas Jums padės išsaiškinti programoje nurodyti kelių eismo taisyklių punktai ir priedai. Prisijungimų skaičius su vienu kodu neribojamas.

Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų. Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 - K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita - tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus.


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2017 internetu


Mokėdami už vairavimo mokyklos kursus pasinaudokite Lyoness lojalumo programa ir susigrąžinkite dalį savo sumokėtų pinigų. Plačiau apie tai skaitykite www.lyoness.lt