*
*

P. Kriščiūno vairavimo mokykla, siekdama gerinti teikiamas paslaugas, visada atvira pasiūlymams, pagyrimams ir skundams. Prašome skirti šiek tiek savo laiko ir užpildyti šalia esančią anoniminę atsiliepimų formą. Būtume dėkingi tiek už pagyrimus, tiek už skundus. Pasistengsime taisyti iškilusias problemas, o už pagyrimus iš anksto dėkojame.

Dėmesio: Anketa yra anoniminė ir jokie jūsų duomenys nėra renkami. Mums svarbi jūsų nuomonė.


Einaras

2019-05-08

Rekomenduoju. Šiandien išlaikytas mokyklinis egzaminas, laukia Regitra. Ypatingas dėkui mokytojui Jonui Pečiuliui uz gerą parengimą.

Lida

2019-03-05

Noriu padėkoti instruktoriui G.Rimšai už vairavimo pamokas, kurios buvo naudingos. Instruktorius, kurio dėka nejaučiau streso vairuojant, vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū.

Vakaris

2019-02-27

Nuostabi mokykla! Manau, kad Šiauliuose, ši mokykla geriausia!

 

Greta

2019-01-26

Pati nuoširdžiausia ir didžiausia padėka P. Kriščiūno vairuotojų ruošimo įmonės teorijos mokytojui Vaclovui Bagavičiui už paprastai, gyvenimiškai paaiškintas kelių eismo taisykles ir vairavimo instruktorei Jadvygai Strelcovienei už kantrybę, (pasi)tikėjimą ir patarimus, padėjusius tiek fiziškai, tiek emociškai pasiruošti egzaminui "Regitroje". Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto - ačiū Jums už Jūsų atsidavimą darbui. Sėkmės ruošiant naujus vairuotojus!

 

Roma

2019-01-15

Nuoširdus ačiū visam mokyklos kolektyvui. Esate nuostabūs. Teorijos mokytojui Vaclovui Bagavičiui didelis ačiū už suteiktas teorines žinias(teoriją išlaikiau iš pirmo karto regitroje), o instruktoriui Algimantui Skrodeniui ačiū už kantrybę, gerą nuotaiką, supratimą mokantis vairuoti. Visiems rekomenduoju šį instruktorių, nes jis savo mokiniams suteikia visas turimas žinias ne tik teorines bet ir praktines. Po šio instruktoriaus pamokų egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Sėkmės darbuose ir dar gyvuokite daug metų bei paruoškite dar daug naujų puikių vairuotojų!

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2019 internetu


Mokėdami už vairavimo mokyklos kursus pasinaudokite Lyoness lojalumo programa ir susigrąžinkite dalį savo sumokėtų pinigų. Plačiau apie tai skaitykite www.lyoness.lt