AM kategorijos vairavimo kursai Šiauliuose

Vairavimo kursų kaina:  60 €

AM kategorijos vairavimo kursai: Mopedai ir lengvieji keturračiai.
Teisė vairuoti suteikiama nuo 15 metų.

AM kategorijos vairavimo kursų informacija

AM kategorijos vairuotojo pažymėjimui gauti reikia VĮ 'Regitra" išlaikyti teorijos egzaminą.
Praktikos egzamino VĮ "Regitra" laikyti nereikia.
Turint bet kurios kategorijos vairuotojo pažymėjimą leidžiama vairuoti AM kategorijos transporto priemones.

AM vairavimo kursus sudaro:
Teorijos mokymo kursas.
KET testų sprendimo programa internetu.
Dėstytojo konsultacijos darbo dienomis.

Reikalingi dokumentai:
1. Asmens tapatybės dokumentas.

Mopedas – dviratė motorinė transporto priemonė, kurios didžiausiasis projektinis greitis ne mažesnis kaip 25 km/h ir ne didesnis kaip 45 km/h ir kurios variklio darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3 (esant vidaus degimo varikliui), o didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant elektros varikliui), ar triratė motorinė transporto priemonė, kurios didžiausiasis projektinis greitis ne mažesnis kaip 25 km/h ir ne didesnis kaip 45 km/h ir kurios variklio darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3 (esant kibirkštinio (priverstinio) uždegimo varikliui), didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant kitokio tipo vidaus degimo varikliui), o didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant elektros varikliui).

Lengvasis keturratis – keturratė motorinė transporto priemonė, kurios masė (be akumuliatorių baterijų, jeigu tai elektros varikliu varoma transporto priemonė) be krovinio ne didesnė kaip 350 kg, didžiausiasis projektinis greitis ne didesnis kaip 45 km/h ir kurios variklio darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3 (esant kibirkštinio (priverstinio) uždegimo varikliui), didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant kitokio tipo vidaus degimo varikliui), didžiausioji nominalioji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant elektros varikliui).

Daugiau informacijos  mob. tel.  +370 612 512 00  arba  telefonu   +370 41 524040,  rašyti el. paštu:  info@vairuokime.lt  arba atvykite į mūsų mokyklą adresu Varpo g. 22, Šiauliai.

 


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testus internetu