Privatumo politika

grįžti atgal

Privatumo ir slapukų politika

P. Kriščiūno vairavimo mokykla, gerbdama savo klientų, svetainės www.vairuokime.lt  lankytojų teisę į privatumą, įsipareigoja užtikrinti jų asmens duomenų apsaugą bei konfidencialumą.
Ši Privatumo politika įsigalioja nuo 2018 m. gegužės 25 d.
Norime Jus informuoti, kad P. Kriščiūno vairavimo mokykla Jūsų asmens duomenis savo svetainėje www.vairuokime.lt  saugo nuo neteisėto panaudojimo bei tvarko šiais tikslais:
1. Registracija į vairavimo kursus;
2. KET testų užsakymas internetu;
Svetainės tinklapyje naudojami "Slapukai" skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą bei naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Prašome pateikti tam tikrus asmens duomenis apie save, nes priešingu atveju, mes negalėsime Jums suteikti kokybiškų paslaugų.
Jeigu nesutinkate su mūsų Privatumo politika, galite nepaspaudę klavišo "Sutinku" toliau naudotis mūsų svetaine be apribojimų.

Informuojame, kad Jūs turite šias teises

1. Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
2. Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
3. Tam tikrais atvejais savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);
4. Tam tikrais atvejais reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą (teisė apriboti);
5. Tam tikrais atvejais, teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);

Patvirtiname, kad P. Kriščiūno vairavimo mokykloje duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Įmonėje taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

P. Kriščiūno vairavimo mokykla gali pateikti Jūsų asmens duomenis: teisėsaugos institucijoms, kuomet tam yra teisinis pagrindas, atsakant į oficialius valstybės institucijų bei teismo prašymus, tačiau tik įsitikinus šių prašymų teisėtumu, kitiems tretiesiems asmenims tik su Jūsų sutikimu. Jūsų asmens duomenų saugojimo terminas yra nustatomas pagal susijusių LR įstatymų reikalavimus.
P. Kriščiūno vairavimo mokykla pasilieka sau teisę savo nuožiūra koreguoti šią privatumo politiką.


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2018 internetu


Mokėdami už vairavimo mokyklos kursus pasinaudokite Lyoness lojalumo programa ir susigrąžinkite dalį savo sumokėtų pinigų. Plačiau apie tai skaitykite www.lyoness.lt